همانطور که مستحضر هستید و در اینترنت نیز اعلام شده بود سیاست های اجرایی شرکت ریسلو برای کاربران ایرانی تغییر پیدا کرده است و طبق سیاست های جدید امکان ثبت دامنه جدید برای کاربرانی که مشخصات آنها ایران میباشد وجود ندارد و همچنین امکان تمدید نیز با قیمت عادی فقط در 3 ماه آینده مقدور میباشد، بدین منظور شرکت داده پرداز صبا گلستان جهت رفاه حال کاربران و نمایندگان، همانطوری که در اطلاع رسانی های قبلی نیز اعلام شده بود با شرکت جدید از چند ماه قبل در حال همکاری میباشد و هم اکنون پنل جدید برای ثبت، تمدید و انتقال دامنه کاربران و نمایندگان آماده بهره برداری میباشد.

نمایندگان محترم داده پرداز صبا گلستان جهت دریافت کنترل پنل جدید لازم هست که از طریق ارتباط با بخش پشتیبانی شرکت فراسو، ماژل WHMCS و کلید API را جهت فعال سازی نمایندگی جدید دریافت کنند. لازم به ذکر است که این پنل نمایندگی دارای هزینه راه اندازی میباشد ولی در مدت محدود جهت رفع مشکلات تحریم اعمال شده توسط صبا دیتا تا اطلاع ثانوی به رایگان در اختیار نمایندگان قرار میگیرد.

در حال حاضر تیم برنامه نویسی صبا دیتا امکانی را در پرتال کاربری ایجاده کرده است که شما میتوانید در این پرتال لیست دامنه هایی که توسط صبا دیتا و در رجیسترر ریسلو ثبت شده است را مشاهده کنید و همچنین دستور العمل انتقال به رجیسترر جدید نیز در این صفحه ذکر شده است.

در حال حاضر دامنه هایی که تاریخ انقضای آنها کمتر از 7 روز آینده میباشد لازم است تا سریعتر نسب به انتقال و تمدید دامنه اقدام کنند.

دامین هایی که بیش از 7 روز تا تاریخ تمدید آنها فرصت وجود دارد لازم است تا قبل از انقصای دامین نسبت به تمدید و انتقال به رجیسترر جدید اقدام کنند.

طبق اطلاع رسانی های جدید ریسلو ، دامین هایی که تاریخ انقضای آنها بیش از 1 سال میباشد تا 12 ماه بدون هیچ مشکلی میتوانند اقدام به انتقال کنند، ولی بهتر است ظرف 6 ماه اینده نسبت به تعیین و تکلیف دامنه خود اقدام کنند.

شایان ذکر است که روند انتقال هیچ اختلالی در وضعیت دامنه شما ایجاد نخواهد کرد و در رجیسترر جدید نیز نیم سرور ها و موارد مربوطه به صورت کاملا اتوماتیک طبق نیم سرور های فعلی ست خواهند شد و جای نگرانی برای ایجاد داون تایم نیز وجود ندارد.

Monday, July 24, 2017

« برگشت

Powered by WHMCompleteSolution